معماری و دکوراسیون داخلی

اداری

چیدمان مبلمان اداری یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در روحیه کاری کارمندان نقش بسیار پر رنگی داشته باشد. چیدمان دکوراسیون مدرن و مفرح می تواند راندمان کاری را بالا برده و باعث شادابی همیشگی کارمندان شود

بیشتر ...

معماری

مدیریت بهینه، حفظ پویایی و ارتقاء نوآوری هر سازمان نیازمند تجزیه و تحلیل صحیح محیط، انتخاب بهترین اهداف و راهبردها، ارتقاء توانمندی­های سازمان و اقدام مؤثر در جهت تأمین هدف­های تدوین شده است.

بی­شک دست‌یابی به این مهم، فارغ از مطالعه، پژوهش و تدبر و تحقیق در امور امکان­پذیر نمی­باشد. بنابراین با توجه به اهمیت موضوع ، وظیفه خود دانسته و بر این باور که به واسطه چنین اقداماتی، زمینه دست‌یابی به توسعه مهندسی ارزش در سایه مدیریت سیستمی ممکن می­شود.

امید است با یاری پروردگار، در سایه صداقت و وجدان  با هم ، گام برداریم.

 بیشتر ...

رستوران

کافی شاپ ها و رستورانها به منزله فضاهای نجات دهنده ای می مانند که هر وقت خواستی می توانی به آن ها سری بزنی، با دوستی ملاقات کنی، قهوه یا غذا بخوری، کتابی بخوانی یا یادداشت های روزانه ات را بنویسی، اما تنها کیفیت غذا و پذیرایی باعث نمی شود تا آن جا برای تان تبدیل به پاتوق های همیشگی شود، گاهی یک طراحی خاص، یک المان، یک ایده، یک خلاقیت باعث می شود تا همیشه آن کافی شاپ و یا رستوران برایتان اولین انتخاب باشد، اما تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ یا رستوران خود را منحصر به فرد کنید، برای این کار احتیاجی نیست که هزینه زیادی کنید با چند ایده کوچک و مقرون به صرفه هم این کار عملی است.

بیشتر ...

خانه

بیشتر ...

دکوراسیون داخلی

بیشتر ...