معماری و دکوراسیون داخلی اداری

چیدمان مبلمان اداری یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در روحیه کاری کارمندان نقش بسیار پر رنگی داشته باشد. چیدمان دکوراسیون مدرن و مفرح می تواند راندمان کاری را بالا برده و باعث شادابی همیشگی کارمندان شود

سالن همایش

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و تغییر فرهنگ عمومی و تبدیل آن به فرهنگ تیم ورک یا کار گروهی شدن کلیه ی مراکز و سازمان ها نیاز مبرم کلیه ادارات و سازمان ها و مجموعه های خصوصی به تاسیس سالن هایی که در آن بتوانند تصمیمات گروهی ، تبادل اطلاعات و رونمایی از کارها و خدمات را داشته باشند دیده می شود.طبیعتا هر چه این مجموعه کامل تر تشکیل باشد مجریان طرح میتوانند خدمات بهتری به مدعیون ارائه دهند و بازدهی بهتری از این جلسات گرفته خواهد شد.

 

نکات مهم در تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سالن کنفرانس عبارتند از اکوستیک سالن ، هارمونی رنگ و روان شناسی آن داشتن صندلی های مرغوب که آرامش را به حاضرین ارائه دهد و داشتن سیستم های صوت از طریق تجهیز سیستم صوتی ،نور،تصویر حرفه ای جهت پخش و ضبط اطلاعات همایش ها و چندین آیتم دیگر با جمع بندی آن مجموعه ای کامل جهت ارائه اطلاعات به نحو احسنت به مدعیون امکان پذیر است.که در مجموع حس آرامش را به آنها هدیه می دهد.

گوگل

چیدمان دکوراسیون مدرن و مفرح می تواند راندمان کاری را بالا ببرد!

چیدمان مبلمان اداری یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در روحیه کاری کارمندان نقش بسیار پر رنگی داشته باشد. چیدمان دکوراسیون مدرن و مفرح می تواند راندمان کاری را بالا برده و باعث شادابی همیشگی کارمندان آن شرکت و اداره شود.

بطور کلی شما دنبال خلق فضایی هستید که در آن با ترکیب المانهای مختلف مبلمان یک محیط آرامش بخش و حتی مهمتر از آن محیطی که به خالق کردن اغلب پرسنل و شکوفا کردن آرمان های آنها، بسازید. هیچ کس را نمیتوان زورمند تحریک به سپردن شعار کرد، مخصوصاً وقتی در یک سرا دربسته و با یک درب قفل شده روبرو باشد. از رنگ های غیره و المان های دیگر مصرف کنید. نواحی کاری گوگل را ببینید. بعضی بخشهای آن مانند تالار نمایش خانه و برخی بخشهای آن قرین به شهر تفریح می باشد. نظرتان ازجهت به یک استخر چیست؟؟؟ وقتی بازی و کار با هم ترکیب می شوند ابداع راحت تر شکوفا می شود.