معماری و دکوراسیون داخلی خانه

Accessories

زمانی که صحبت از اتصالات حرکتی به ویژه پیچ ها، ریل ها و لولا در میان می آید، صحبت از تنوع و کاربردهای وسیع و گوناگون آنها در هرجا و برای هر چیز است. کاربرد انواع اتصالات حرکتی تا حدی وسیع است که اگر برای هر کدام از آنها در یک برگ کاغذ اطلاعات جمع آوری شود ، بدون شک یک مجموعه عظیم چند صد برگی از انواع کاربردها جمع آوری می شود . ولی ما فقط قصد داریم شما را با پر کاربردترین نوع این اتصالات در دسته “یراق آلات” با تنوع فراوان و در بسته بندی های زیبا و جذاب با کاربران ، آشنا کنیم .

Appliance

لوازم منزل اکنون در تمام دنیا در دسترس می باشند. کیفیت بالا، تلاش برای به روز بودن و طراحی بی نظیر چیزهای است که محصولات خانگی و لوازم آشپزخانه را پیشتاز ساخته است. از لوازم سنگین درون ساختار ( توکار) تا قالب های متعارف، یخچال فریز ها، اجاق ها، فرها، ماشین های لباس شویی، ماشین های ظرف شویی و همچنین وسائل الکترونیکی کوچک از جمله غذا ساز ها، توستر ها مخلوط کن ها و غیره؛ دارای بزرگترین تنوع و ایده های جذاب برای خانواده ی های ایده آل طلب است. شاخص مصرف انرژی بهینه و سبز در طراحی در نظر گرفته شده است.

Closet

امروزه برای ساخت کمد به تناسب سبک های مدرن و کلاسیک از متریال و یراق آلات و اکسسوری استفاده می شود ، طرح ها و مدلهای متنوعی در بازار موجود است اما می شود.برای خرید جدید خود عجله نکنید. زیباترین و بهترین حالت، زمانی است که یک کمد کامل و بدون کم و کاست در جایی که برایش در نظر گرفته شده قرار بگیرد. کمد اگر بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد کوچک باشد، سبب می شود دکوراسیون داخلی و جلوه کلی اتاق آزار دهنده و نازیبا به نظر برسد. بنابراین قبل از اقدام برای خرید کمد، از مشاوره تخصصی استفاده کنید تا احساس بهتری را در محیط خانه خود همیشه داشته باشید.

Kitchen

آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای هر خانه است که فعالیتهای بسیاری در آن انجام میشود. بنابراین، با اطمینان خاطر میتوانید از رنگهای روشن و درخشان که احساس انرژی را با خود به همراه می آورند، در آن استفاده کنید. اگر علاقمند نیستید که از چند رنگ بر روی هر یک از دیوارها بهره ببرید، تنها از یک رنگ استفاده کنید. با این همه، استفاده از چند رنگ، آن جا که تقابلهایی میان رنگها پدید آید، میتواند منظره آشپزخانه را مدرن کند. رنگ های اصلی شامل قرمز٬ آبی و زرد هستند و سایر رنگهای از ترکیب این سه رنگ تشکیل می گردند..

Organizing

Solid Surface