مشاوره برندینگ

به طور کلی برندینگ، فرآیندی است که در طی آن به جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت افزوده می‌گردد.

برندسازی | BRANDING

برندسازی ایجاد تمایزی منحصر بفرد است که برای مشتریان، کارکنان و مدیران سازمان اهمیت زیادی دارد. داشتن یک برند قدرتمند سبب می شود هزینه های یک شرکت به واسطه جلوگیری از سرمایه گذاری های نامناسب و بی هدف به طور کاملا محسوسی کاهش پیدا کنند.

bran
هویت بصری برند یعنی آنچه دیده می‌شود و روی احساسات مخاطب تأثیر می‌گذارد

در صورتی که تصمیم گرفته‌اید در مسیر برند شدن حرکت کنید و یا با مهندسی معکوس به برند سازی برسید و یا تمایل دارید هویت سازمانی برند خود را طراحی مجدد و بهینه کنید ما به شما کمک خواهیم کرد تا حرفه‌ای این کار را انجام دهید.

سودآوری به واسطه جذب مشتریانی وفادار به طور چشم گیری افزایش پیدا می کند و از همه مهمتر برند یک شرکت تبدیل به دارایی ناملموس برای سازمان می شود که ارزش آن می تواند بیش از مجموع ارزش تمامی دارایی های فیزیکی آن سازمان باشد.
مردم از روی ظاهر در مورد ما قضاوت خواهد کرد (مخصوصاً در ابتدا که شناختی از ما ندارند)

ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ

  طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های سفارشی برای اندروید و iOS

 طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت، فروشگاه آنلاین، سازمانی، شخصی و …

  مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کار آنلاین

  عکاسی صنعتی حرفه ای از خط تولید، محصولات، پروژه ها و ساخت تیزرهای تبلیغاتی

  دیجیتال مارکتینگ و ارائه راهکاری افزایش فروش از طریق تبلیغات آنلاین

  طراحی و ساخت انواع انیمیشن و موشن گرافیک دو بعدی و سه بعدی

بازاریابی رسانه های اجتماعی

نام بازاریابی رسانه‌های (شبکه‌های) اجتماعی یا Social Media Marketing با معنای کنونی خود، از زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که فیس بوک، رفته رفته وارد زندگی انسان ها در سراسر جهان شد و به بخش مهمی از زندگی آنان تبدیل شد. در ایران هم فعالیت در شبکه‌های اجتماعی چند سالی‌ست که رونق بسیار زیادی گرفته، به نحوی که به نظر می‌رسد مردم در این رسانه‌ها صادق تر و رک‌تر از دنیای واقعی رفتار می‌کنند.
این ابزار دیجیتال مارکتینگ، فرصتی‌ست برای کارآفرینان، استارت آپ‌ها، مدیران بازاریابی، مدیران برند و همه‌ی کسانی که به نوعی در توسعه کسب و کارشان نقش دارند. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی که اصلی‌ترین وظیفه آن، ایجاد نوعی همبستگی و صمیمیت بین مشتریانِ (فعلی و بالقوه) یک برند و خود برند می‌باشد، هم‌اکنون یکی از ضروری‌ترین ابزارها برای همه انواع کسب و کارها و به خصوص استارت آپ‌های اینترنتی می‌باشد..

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

هر گونه عکسی که در خدمت معرفی، تبلیغ و یا فروش تولیدات یا کالائی باشد، عکاسی صنعتی- تبلیغاتی بحساب میاید.

معمولاً این نوع عکاسی یک سفارش دهنده نیز دارد: صاحبان صنایع، ارگانهای دولتی، بخشهای اقتصادی و بازرگانی، روابط عمومی‌ها و سازمانهای تبلیغاتی و در ضمن گرافیست‌ها و طراحان صنعتی- هنری، همه و همه سفارش دهنده و محتاجان و علاقمندان عکاسی صنعتی- تبلیغاتی هستند

اگر قرار باشد اجاق گاز 6 شعله همراه یخچال ساید بای ساید و سایر وسائل برقی در آشپزخانه‌ای وسیع همراه دو مدل زنده مادر و بچه عکاسی شود، نه تنها باید یکایک وسائل مورد نظر کاملاً واضح خوشرنگ و با ابعاد منطقی عکاسی شود بلکه تمام فضای آشپزخانه. قفسه‌ها. میز و صندلی‌ها و مدل‌های زنده نیز بسیار روشن و حرفه‌ای نورپردازی شوند

جهت مشاوره عکاسی حرفه ای صنعتی برای مجموعه کسب و کار شما و یا محصولات با ما تماس بگیرید!